İzmir’de Tatil Diyalizi

İzmir’de Tatil Diyalizi

Izmir

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, aynı zamanda ikinci büyük limanına sahiptir. Ege Denizi kıyısında yer alan İzmir, her yıl çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir.

Burayı okuyunuzSeyahate çıkmadan önce bazı yararlı bilgiler için.

Kliniklerimiz

Türkiye genelindeki tüm kliniklerimizde uluslararası standartlarda ve işini son derece tutkuyla yapan sağlık personeli ile çalışıyoruz.

Özel D.med Urla Diyaliz Merkezi

Izmir

Özel D.med Buca Diyaliz Merkezi

Izmir

Özel D.med Dokuz Eylül Diyaliz Merkezi

Izmir

Civardaki Turist Cazibe Merkezleri

Diyaliz tedavinizi, İzmir’in cazibe merkezlerini keşfetme ile birleştirerek harika bir zaman geçirebilir ve ömür boyu sürecek bir diyaliz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kemeraltı Çarşısı Bu renkli ve labirentli çarşı bölgesi, antikaları ve şık mağazaları ile bilinmektedir. Ayrıca bu civarda birçok restoran da bulacaksınız. Izmir-Kemeralti-Carsisi-web Kadifekale Sahilden sadece 2 km uzaklıkta bulunan 186 metre yüksekliğindeki bu dağdan muhteşem bir manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Izmir-Kadifekale-web-new Alaçatı Alaçatı, taş evleri, dar sokakları, üzüm bağları, yel değirmenleri, butik otelleri ve sokak yemekleri sunan restoranları ile Türkiye'nin en geleneksel kasabalarından biridir. Izmir_Alacali-web-new-tiny