İstanbul’da tatil diyalizi

İstanbul’da tatil diyalizi

Instanbul

Asya ve Avrupa’nın kesişme noktasında bulunan, Türkiye’nin en çok nüfusa sahip şehrini bulacaksınız. İstanbul bir kültür, ticaret, finans ve medya merkezidir ve her yıl 12 milyondan fazla turist tarafından ziyaret edilmektedir.

burayı okuyun Seyahate çıkmadan önce bazı yararlı bilgiler için

Kliniklerimiz

Türkiye genelindeki tüm kliniklerimizde uluslararası standartlarda ve işini son derece tutkuyla yapan sağlık personeli ile çalışıyoruz.

Özel D.med Gop Yaşam Diyaliz Merkezi

Istanbul

Özel D.med Ataşehir Diyaliz Merkezi

Ataşehir

Civardaki Turist Cazibe Merkezleri

Diyaliz tedavinizi, istanbul’un cazibe merkezlerini keşfetme ile birleştirerek harika bir zaman geçirebilir ve ömür boyu sürecek bir diyaliz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dolmabahçe Sarayı Bu saray, 1800'lerin ortasında ahşaptan yapılmış daha eski bir yapının yerini almak için inşa edildi. Yeni saray, bahçeleri, bir un değirmeni ve bir saat kulesi dahil on altı ayrı bina içeriyor. Istanbul-Dolmabahce-Palace-web Galata Kulesi İstanbul ve Boğaz'ın muhteşem manzarasının tadını çıkarın. 67 metre yükseklikteki restoran veya kafesinde biraz zaman geçirebilirsiniz. (Asansör mevcuttur) Istanbul-Galata-Tower-web Sultanahmet Topkapı Sarayı ve Sultanahmet Camii gibi birçok turistik yeri bulabileceğiniz İstanbul'un eski bir bölümü. Istanbul-Sultanahmetmosque-web