Aydın’da Tatil Diyalizi

Aydın’da Tatil Diyalizi

Aydin

Aydın, Türkiye’nin batı kıyısında yer alan bir ildir. Kliniğimiz, otantik Türk yaşam tarzını temsil eden Söke şehrinde yer almaktadır.

Burayı okuyun seyahate çıkmadan önce bazı yararlı bilgiler.

Kliniklerimiz

Türkiye genelindeki tüm kliniklerimizde uluslararası standartlarda ve işini son derece tutkuyla yapan sağlık personeli ile çalışıyoruz.

Özel D.med Ege Tatil Diyaliz Merkezi Söke, Aydın

Aydin

Civardaki Turist Cazibe Merkezleri

Diyaliz tedavinizi, Aydın’ın cazibe merkezlerini keşfetme ile birleştirerek harika bir zaman geçirebilir ve ömür boyu sürecek bir diyaliz deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kız Kulesi Bu kulenin gizemli kökenleri birçok efsanenin kaynağıdır. İstanbul Boğazı'nda küçük bir ada üzerine inşa edilen bu yapı, Üsküdar ve Bizans döneminin simgesi olmuştur. Kule şu an turlara açıktır. National-park-web Efes Harabeleri Efes antik kenti, keşfedilecek geçmişin birçok büyüleyici kalıntısını barındırır. Bir kütüphane ve 12.000 kişilik tiyatro içermektedir. Ephesus-Ruins-web Şirince 600 nüfuslu köy, tarım (zeytinyağı, şeftali, şarap) ve turizm yoluyla gelişiyor. Köyün çevresi Helenistik döneme (MÖ 323-31) kadar uzanan bir tarihe sahiptir. Sirince-web2