Hakkımızda

dmed medical staff
Hakkımızda

Gruba genel bakış

D.med Sağlık Grubu

D.med Healthcare, böbrek bakımı, kardiyoloji ve dahili tıbbın diğer alanlarına odaklanan, tıbbi hizmetler ve ürün sağlayıcısı olarak dünya çapında faaliyet gösteren bir Alman şirket grubudur.

20’den fazla ülkede uluslararası bir ofis ağında 1.000’den fazla çalışanı bulunan D.med Healthcare Group’un dört iş birimi vardır: D.med Medical Services, 5.000’den fazla böbrek hastası için küresel bir diyaliz hizmetleri sağlayıcısıdır. 60 diyaliz kliniği. D.med Consulting, önde gelen bir böbrek mühendisliği şirketidir. D.med Production, böbrek bakım ürünleri için yeni başlatılan bir üretim iş birimidir.

Ayrıca, iyi gelişmiş bir uluslararası satış ağı ile D.med, böbrek bakımı, diyabet ve kardiyoloji için geniş bir ürün yelpazesi için küresel bir distribütördür.

D.med Healthcare’in şirket merkezi Almanya, Düsseldorf’ta bulunmaktadır.

Holdingimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Global Web Sitesini ziyaret edin.

D.med Türkiye

D.med Healthcare Türkiye Operasyonları:
Dmed Diyaliz Hizmetleri A.Ş.

2016 yılında D.med Healthcare Group’un bir iştiraki olan Dmed Diyaliz Hizmetleri A.Ş., İsveç Diaverum Group’un Türkiye operasyonlarından bir klinik zincirini devraldı. Bu klinik zinciri şu anda Türkiye genelinde 11 ilde 2500’den fazla hasta ve 400 çalışanı ile toplam 18 klinikten oluşuyor.

Türkiye Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) ile birlikte çalışarak yılda ortalama 350.000+ seans sağlıyoruz. Alman ana şirketin kalite ekibi tarafından sürekli olarak izlenen özel yerel ekibimizle, tüm lokasyonlarımızda yüksek kaliteli hemodiyaliz standartları ve ev diyaliz hizmetleri sağlıyoruz.

D.med Healthcare Türkiye Operasyonları’nın genel merkezi İstanbul’dadır.

Geçmişimiz

Bir bakışta Tarihimiz

D.med Sağlık Grubu’nun bir iştiraki olan Dmed Diyaliz Hizmetleri A.Ş., Şirket’in genişlemesinin bir parçası olarak 2016 yılında kurulmuştur.

Aşağıda tarihimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Headquarter in Istanbul
2009

D. med Sağlık grubu kuruldu

2016

Diaverum Turkey & Dmed Diyaliz Hizmetleri A.Ş.'nin kuruluşu

2019

Acquisition of Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi in Söke

Misyon & Vizyon

Misyon

Misyonumuz, son derece kararlı uzmanlardan oluşan uluslararası ekibimizle tıbbi bakımı benzeri görülmemiş düzeylerde tıbbi kalite, maliyet verimliliği ve bireyselleştirilmiş ilgiye yönlendirmektir.

Vizyon

Vizyonumuz, zorlu bir dünyada daha konforlu bir yaşam tarzı için sağlık çözümleri sunmaktır.

Ifadeler

  • Hastalarımıza ve diğer paydaşlarımıza üstün değer sunma tutkusu.
  • Karşılıklı değer yaratmaya yönelik uzun vadeli ve ortaklık odaklı yaklaşım.
  • “Yalnızca en iyisi yeterince iyidir” Alman felsefesi.
  • Etik, doğrulama, tıbbi yenilik, klinik uzmanlık ve güvenlik standartları.
  • Yüksek kaliteli hizmetlerden oluşan eksiksiz bir portföy sağlayan yalın ve çevik organizasyon.

Değerler

about-us-value

Bilgi Güvenliği Politikası

  • Bilgi Güvenliği Politikası, yönetim tarafından onaylanmalı, yayınlanmalı ve tüm çalışanlar ve ilgili dış taraflara bildirilmelidir.
  • Bilgi güvenliği politikası, belirli aralıklarda veya önemli değişiklikler ortaya çıktığında sürekli uygunluğunu, doğruluğunu ve etkinliğini sağlamak için gözden geçirilmelidir.