Istanbul1-web devamını oku Türkiye'de Tatil Diyalizinizi Planlayın Bu pandemi er yada geç sona erecek, biz sizi her zaman sıcak bir şekilde karşılayacağız ve Türkiye'de hak ettiğiniz tatil diyalizinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacağız. header-slider-1 devamını oku D.med Healthcare Türkiye 2016 yılından beri Türkiye'de diyaliz hastalarına renal bakım hizmeti vermekteyiz. D.med Healthcare Türkiye sürekli olarak, hastalarımıza yüksek kaliteli hizmetler sağlamasıyla tanınmaktadır. Soke-Clinic-web devamını oku Son Gelişmelerimiz Türkiye'deki büyüme hikayemiz devam ediyor, Aydın-SÖKE’deki ÖZEL EGE TATİL DİYALİZ MERKEZİ de, D.med Sağlık ağına katıldı.

COVID-19 salgınına reaksiyonumuz

“Güvenliğinizin bizim için öncelik olduğunu garanti ediyoruz.”

ZERRİN BİCİK BAHÇEBAŞI, D.med Healthcare Türkiye Medikal Direktörü

D.med Türkiye

D.med Healthcare Group’un iştiraki olan Dmed Diyaliz Hizetleri A.Ş., 2016 yılında Swedish Diaverum Group’un Türkiye operasyonlarındaki bir klinik zincirini satın aldı. Bu klinik zinciri şu anda Türkiye’nin 11 şehrinde, 2.500’ün üzerinde hasta ve 400 çalışanı ile birlikte toplam 18 klinikten oluşmakta. Türkiye Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) ile çalışarak yılda ortalama 350.000+ seans vermekteyiz. Almanya’daki ana şirketin kalite ekibi tarafından sürekli olarak denetlenerek, özel yerel ekibimizle, tüm lokasyonlarımızda yüksek kaliteli standartlarda hemodiyaliz ve evde diyaliz hizmetleri sağlamaktayız. D.med Healthcare’in Türkiye genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Türkiye çapındaki diyaliz merkezleri ağımız, çeşitli renal bakım hizmetlerimiz ve tıbbi uzmanlığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tatil Diyalizi

Antalya, İzmir, İstanbul gibi Türkiye’nin en güzel lokasyonlarında ve daha birçok yerde tatil diyalizi tedavisi sağlamaktayız. Rezervasyon sürecinin tamamında size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

İstanbul, Türkiye Diyaliz tedavinizi İstanbul'un cazibe merkezlerini keşfetme fırsatıyla birleştirin ve ömür boyu sürecek bir diyaliz deneyimi yaratın. Hakkında daha fazla öğren
İstanbul'daki Kliniklerimiz
The Blue Mosque, Istanbul, Turkey
Antalya, Türkiye Diyaliz tedavinizi Antalya’nın cazibe merkezlerini keşfetme fırsatıyla birleştirin ve ömür boyu sürecek bir diyaliz deneyimi yaratın. Hakkında daha fazla öğren
Antalya Kliniğimiz
Bay in Kaş (Antalya), Turkey
Aydın, Türkiye Efes antik kenti, geçmişten keşfedilecek birçok tarihi eser kalıntısını barındırmaktadır. İçinde bir kütüphane ve 12.000 kişilik tiyatro vardır. Hakkında daha fazla öğren
Aydın Kliniğimiz
Ephesus-Ruins-web

En yeni haberler

 

İdeal bir konuma sahip olan Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi, D.med Network bünyesine katıldı.

D.med’in Türkiye’deki temel büyüme stratejilerinden biri olan satın alma yoluyla büyüme devam ediyor. Bu yıla Söke’de Özel Ege Tatil Diyaliz Merkezi’nin satın alınmasıyla güçlü bir başlangıç ​​yaptık ve satın alma anlaşmasını 11 Şubat 2019’da tamamladık. Yılda 17.000’den fazla tedavi sunması beklenen ve tatil diyalizi için önemli bir potansiyele sahip olan bu yeni diyaliz kliniği, İzmir…

Daha fazla oku
Annual meeting held by D.med in Turkey. Lots of people on stage with lights and a D.med presentation behind them.

Diaverum Diyaliz Hizmetleri A.Ş.’nin devralınması

D.Med Medical Services GmbH, İsveçli Diaverum Group’un Türkiye’deki operasyonlarını satın aldığını memnuniyetle duyurdu. Bugün 11 farklı şehirde 19 klinik işletilmekte, 2.200’den fazla hastayı tedavi etmekte ve 33’ü Doktor, 4 Nefrolog, 171 Diyaliz Hemşiresi olmak üzere 500 çalışan tarafından hizmet verilmektedir. Diaverum Diyaliz Hizmetleri A.Ş. Türkiye’deki en büyük ikinci renal bakım sağlayıcısıdır. Merkez ofis İstanbul’dadır. Sven-Axel…

Daha fazla oku

ISO 27001

  1. Amaç

Bu politika bilgi güvenliğinin nasıl kurulacağını, yönetileceğini, ölçüleceğini ve raporlanacağını açıklar.

Bilgi güvenliği yönetimi için izlenen uluslararası standart TS ISO/IEC 27001:2013’dür ve sistem dokümantasyonunda bundan böyle kısaca ISO 27001 olarak adlandırılacaktır.

DMED Bilişim ve Yazılım Sistemleri Ltd. Şti. (DMED olarak politikanın devamında anılacaktır), ISO 27001 sertifikasyonu almaya karar vermiştir, bu sayede kurumun bilgi güvenliği yönetimiyle ilgili yürüttüğü pratikler bağımsız bir kuruluş tarafından da doğrulanmış olacaktır.

 

  1. Kapsam

DMED bünyesinde kurulan ISO 27001 BGYS sisteminin kapsamı aşağıdaki gibidir:

Yazılım, yazılım geliştirme ve yazılım sonrası destek faaliyetlerini kapsamaktadır.

 

  1. Bilgi Güvenliği Gereksinimleri
  • Bilgi güvenliği gereksinimlerinin iş fonksiyonlarıyla mutabakata varılması gereklidir, BGYS bu şekilde bu gereksinimlerin karşılayabilir. Kanun, yönetmelik ve kontrat gereksinimleri de belirlenip dokümante edilmeli ve planlama aşamasında girdi olarak kullanılmalıdır. Yeni veya değişmiş sistem ve servislerin bilgi güvenliği gereksinimleri tasarım ve planlama aşamasında belirlenmelidir.
  • BGYS’ nin kontrollerinin iş ihtiyaçlarına göre belirlenmesi ve uygulanması, bu kontrollerin düzenli olarak tüm ilgili personele e-mail veya toplantılar gibi araçlarla duyurulması temel prensiplerdendir.

 

  1. Yönetimin Taahhüdü

Yönetim olarak, “Bilgi Güvenliği Politikası” nın uygulanmasının sağlanması ve kontrolünün yapılması, güvenlik ihlallerinde de gerekli yaptırımın icra edilmesinin yönetim tarafından desteklendiğini beyan ederim.

 

                                                                                                                         Genel Müdür

Celal Çölkesen