Hasta Etkileşimi

Hastalar için Bilgiler

D.Med Healthcare Diyaliz Hizmetleri AŞ nin sahip olduğu kliniklerde Sosyal sigortalar kurumu ile anlaşmalı olarak sigorta kapsamındaki hastalara hemodiyaliz ve evhemodiyalizi hizmeti verilmektedir..

Diyaliz merkezlerimizde tedavi görmek isteyen hastalarımızın aşağıda listenen evrakları hazırlayarak devam etmek istedikleri merkeze şahsen, telefon veya e-mail yoluyla  başvuruda bulunabilirler.

HASTALAR & AİLELERİ

Yeni Gelen Hastalar İçin Belgeler;

Yurt İçi Hastaları: Kimlik Fotokopisi, Adres Bilgisi, Kendisinin veya yakınlarının telefon numaraları, Epikriz Raporu, Diyaliz Raporu, İlgili ayda bakılan veya en son baktırılan tahlil sonuçları, En son baktırılan hepatit sonuçları, Varsa eğer Akciğer Raporu

Yurt Dışı Hastaları: Kimlik veya Pasaport Fotokopisi, Kendisinin veya yakınlarının telefon numaraları, Epikriz Raporu, Diyaliz Raporu, İlgili ayda bakılan veya son baktırılan tahlil sonuçları, En son baktırılan hepatit sonuçları , T11 ve T12 Belgesi, SGK yardımlaşma belgesi ( Yupas Numarası ), Varsa eğer yurt dışı sigorta kartı.

YASAL UYARI:Merkezlerimizde Sut’un 24.3.3 Maddesi ve SGK Özel Sağlık Hizmetleri Satınalma Sözleşmesi 3.1.3.3 Maddesi Gereğince İlave Ücret Alınmamaktadır.

Hasta Şikayetleri & Öneriler

Hastalar şikayetlerini ve önerilerini bu kısımda e-mail ile tarafımıza gönderebilir, e-mail adresi “turkey@dmed-healthcare.com.tr” olmalıdır